Hakkımızda

QMC Kalite Yönetim Danışmanlığı Şirketi; 2006 yılından günümüze özelikle gıda ve ambalaj sektöründe olmak üzere farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalara uzmanlaşmış olduğu kalite sistemlerinin kurulmasına, bu alanlara yönelik projelerin planlanıp, uygulanmasına, takip edilip değerlendirilmesine yönelik danışmanlık, eğitim ve denetim hizmetleri vermektedir.

 

VİZYONUMUZ

Gıda ve Ambalaj sektöründe Türkiye’nin tercih edilen ilk firması olmak.

 

MİSYONUMUZ
 Şirketlerin farklı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kalite ve yönetim sistemleri kurmak.
 Şirketlerin iş gücü, makine, enerji, hammadde ve malzeme gibi kaynaklarını en verimli şekilde kullanmalarına imkân tanıyacak projeler geliştirmek, maliyetleri düşürmek, üretim ve yönetim verimliliğini arttırmak.
 Kalite sistemleri ve yalın üretim yöntemleri hakkında eğitimler vermek.

 

DEĞERLERİMİZ

 

  • Dürüstlük: Etik ilkelerden ödün vermeden, mesleki ahlak kuralları çerçevesinde müşterilerimize mükemmel hizmetler sunmak.

 

  • Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edip, sorunlarını ve gelişim ihtiyaçlarını tespit etmek, bunları karşılayacak en iyi ve en doğru çözümleri sunmak.

 

  • Yenilikçilik: Değişimin ve rekabetin yoğun olarak yaşandığı günümüzün iş dünyasında müşterilerimizi başarıya götürecek en yeni ve çağdaş uygulamaları onlara sunmak.

 

  • Sonuç Odaklılık: Yürüttüğümüz çalışmaların verimliliğinde ve etkinliğinde ısrarcı olmak, projelerin başarıyla sonuçlanmasını sağlamak

 

  • Gizlilik: Müşterilerimizin faaliyet alanlarıyla ilgili ticari sırlarına en yüksek düzeyde hassasiyet göstermek, bu sırları kendi sırrımız gibi saklamak.

DUYURULAR

E-BÜLTEN KAYIT

Tüm gelişmelerden haberdar olun.

KURUMSAL

DANIŞMANLIK

EĞİTİM

DENETİM